Z wielką przyjemnością informuję, iż troje uczniów z Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej uzyskało znakomite wyniki w wojewódzkim konkursie literackim„Moja książka życia”. Są to Agnieszka Budnik – I miejsce, Agnieszka Piruta – II miejsce oraz Jacek Łantowski – III miejsce. Uczniowie pod kierunkiem nauczyciela polonisty -Urszuli Puczyńskiej napisali świetne eseje i felietony dotyczące czytanej literatury. Na ich światopogląd wpłynęły następujący autorzy i ich dzieła: Astrid Lindgren – „Bracia Lwie Serce” , Dmitry Glukhovsky – „Futu.re” , Ray Bradbury – „451 stopni Fahrenheita”.
Międzypokoleniowy konkurs literacki „Moja książka życia” został organizowany w ramach projektu Klubu Czytelniczego Ex Libris realizowanego przez St...
Czytaj dalej













