Z wielką dumą i przyjemnością informujemy, że zespół uczniów z naszej szkoły w składzie: Jakub Stankiewicz z kl. III B, Marcin Piekutowski i Marcin Siedzik z klasy 1B, zakwalifikował się z 1. lokatą do etapu regionalnego konkursu pn. „Naukolatek”- Nastoletni Naukowiec.
Konkurs uczniowskich projektów badawczych „NAUKOLATEK – Nastoletni Naukowiec” jest organizowany ze środków otrzymanych od Ministra Edukacji i Nauki, w ramach finansowania Politechnicznej Sieci VIA CARPATIA, jest dedykowany wybitnym uczniom szkół ponadpodstawowych województw podlaskiego, lubelskiego oraz podkarpackiego. Uczniowie pod opieką merytoryczną prof. Małgorzaty Lewko i prof. Urszuli Lipskiej przygotowali projekt badawczy pt...




















































