Archiwa blogów
Publikujemy zdjęcia z Dnia Patrona Szkoły i jednocześnie informujemy, iż tytuły Ambasadorów Szkoły otrzymali: Maciej Sulik, Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Dąbrowie Białostockiej i Andrzej Kamliński, Kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Prezes Fundacji Gama w Dąbrowie Białostockiej. Są one przyznawane w głównej mierze absolwentom naszej szkoły wspierającym jej rozwój i działającym na jej rzecz w sposób niekomercyjny.
Czytaj dalejUczennica klasy II B Wioleta Kutniewska dostała się do trzeciego, finałowego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego organizowanej przez Społeczną Akademię Nauk w Łodzi.
Opiekun: Mirella Stupak
Zachowaj równowagę, czyli zdrowe podejście do życia
Dnia 23 stycznia 2014 roku w ramach programu Zapobiegania nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym poprzez edukację w zakresie żywienia i aktywności fizycznej, w Liceum Ogólnokształcącym w Dąbrowie Białostockiej została zorganizowana akcja sprzedaży kanapek (w trakcie jej przeprowadzania rozdawano przepisy na smaczną i zdrową sałatkę). Zrobiono 120 kanapek, które wyprzedano w przeciągu dwóch przerw. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele byli zachwyceni pomysłem i najchętniej korzystaliby codziennie z takich atrakcji. Jedna kanapka kosztowała 59 groszy. W cenę wchodziły jedynie składniki użyte do zrobienia kanapki...
Czytaj dalej








































