Zdjęcia z Dnia Patrona Szkoły

Publikujemy zdjęcia z Dnia Patrona Szkoły i jednocześnie informujemy, iż tytuły Ambasadorów Szkoły otrzymali: Maciej Sulik, Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Dąbrowie Białostockiej i Andrzej Kamliński, Kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Prezes Fundacji Gama w Dąbrowie Białostockiej. Są one przyznawane w głównej mierze absolwentom naszej szkoły wspierającym jej rozwój i działającym na jej rzecz w sposób niekomercyjny.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA