21.03.2024 r. nasi kadeci spędzili nietypowo jak na Dzień Wagarowicza. Otóż wraz z WCR Białystok przeprowadzili zajęcia dla seniorów z zakresu udzielania pierwszej pomocy.
Seniorzy mieli okazję poćwiczyć układanie osoby w pozycji bocznej ustalonej, nauczyć się wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz poznać sposób postępowania przy zadławieniach.
Tekst i zdjęcia: Maria Pawełko kl. IIc
















A z naszej szkoły zauczestniczyli w tym przedsięwzięciu Hubert i Wiktoria, którzy w wyniku rekrutacji i egzaminu z jęz...

