9 listopada uczennice naszej szkoły wzięły udział w XXVI Wojewódzkim Festiwalu Piosenki i Poezji Patriotycznej organizowanym w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Suwałkach. W tym roku ponad siedemdziesięcioro uczniów i zespołów ze szkół ponadgimnazjalnych prezentowało wybrane przez siebie utwory w trzech kategoriach:
- piosenka patriotyczna,
- recytacja,
- twórczość własna.
Największy sukces odniosła Urszula Okurowska, która zajęła II m. za zachwycającą interpretację wiersza J. Kofty „Dzisiaj”. Bardzo wysoki poziom prezentowany przez uczestników i duża konkurencja w kategorii recytacja nie przeszkodziły naszym uczennicom w zajęciu IV m. ex aequo. Michalinie Silwonik „Gawęda o miłości ojczyzny” W...
Czytaj dalej












