Archiwa dzienne 26/11/2018

Zbiórka charytatywna i przegląd piosenki patriotycznej

26/11/2018 Aktualności

Dnia 24 listopada na hali sportowej LO została zorganizowana zbiórka charytatywna przez wolontariuszy uczących się w naszej szkole - Dominikę Wasilewską i Sebastiana Kotowskiego (kl. II B), działających w ramach projektu “WO-Liderzy”. Uzbierane pieniądze zostaną przeznaczone na Zakład Opiekuńczo - Leczniczy w Dąbrowie Białostockiej.

Podczas tejże imprezy można było zakupić kawałek ciasta i ozdoby świąteczne, obejrzeć występy artystyczne uczniów ze szkół podstawowych w Zwierzyńcu Wielkim, Bagnach i Dąbrowie Białostockiej oraz Liceum Ogólnokształcącego, zaś najmłodsi uczestnicy mieli okazję dać pomalować sobie twarz.

Szczególne podziękowania należą się nauczycielom, którzy zadali sobie trud przygotowania swoich podopiecznych, czyli paniom Agnieszce Kalucie, Annie Tomczyk i Beacie