Archiwa dzienne 13/11/2018

Noc z książką

13/11/2018 Aktualności

Dn. 25.10.2018 w ramach realizowanego w naszej szkole projektu: „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa – Priorytet 3” miało miejsce przedsięwzięcie p.t. „Noc z książką”. Jego głównymi uczestnikami było piętnaścioro uczniów z kl I C i II C, pracujących pod opieką Edyty Ołdziejewskiej – Budnik, Joanny Pigiel i Katarzyny Sidorowicz. Celem zajęć była popularyzacja czytelnictwa wśród współczesnej młodzieży. Oprócz literatury polskiej, lektur, młodzież czytała także literaturę w jęz. angielskim i rosyjskim. Przy okazji uczniowie zaangażowali się w także w akcję „Przyłapani na czytaniu”. .Jest ona organizowana w ramach konkursu fotograficznego polegającego na robieniu zdjęć związanych z promowaniem czytelnictwa. Owa akcja stanowiła swoiste przerywniki po każdej części czytelniczej.
W wygodnych