Dn. 27.04.2018 w naszej szkole miała miejsce uroczystość wręczenia stypendiów Starosty Sokólskiego w ramach szóstej edycji “Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Sokólski”. Prócz Starosty Sokólskiego Piotra Rećki gościliśmy także wicestarostę Jerzego Białomyzego, członka Zarządu Powiatu Sokólskiego – Alicję Rysiejko i Dyrektor Wydz. Spraw Społecznych – Annę Aniśkiewicz. Spośród 140 stypendiów przyznanych w całym powiecie najzdolniejszym uczniom, naszej szkole przypadło – 41 (16 naukowych, 25 sportowo – artystycznych). Stypendystom serdecznie gratulujemy i motywujemy do dalszej wytrwałej, systematycznej pracy, bo warto!
STYPENDIA NAUKOWE:
- Justyna Kło...
















































































