Archiwa blogów
11 czerwca na hali w naszym liceum mieliśmy zaszczyt gościć Karawanę Bez Granic promującą Festiwal Młodzieży Bez Granic odbywający się od wtorku w Różanymstoku.
Czytaj dalejDnia 23 stycznia (czwartek) w naszej szkole odbędzie się degustacja starannie przygotowanych kanapek o zbilansowanym składzie. Będzie je można nabyć za symboliczną kwotę. Na korytarzu zostaną wywieszone hasła promujące aktywny tryb życia i zachęcające do zmiany nawyków żywieniowych na lepsze. Dodatkowo każdy będzie mógł uzyskać indywidualną poradę specjalisty w tejże dziedzinie! Zapraszamy! 🙂
Szczypiornistki z naszej szkoły 19 listopada rozpoczęły sezon rozgrywek. Pierwsze spotkanie odbyło się z Białymstoku, na hali przy I LO. Nasza drużyna rozegrała dwa mecze. Oba zakończyły się bardzo korzystnymi wynikami.
Pierwszy mecz, z drużyną ZSM Łapy rozpoczął się dość nerwowo, naszym zawodniczkom ciężko było ‘wbić się w rytm spotkania’. Jednak po 3 minucie dąbrowska drużyna zdecydowanie zdominowała parkiet, pewnie wygrywając pierwszą połowę 1:14. Po przewie na boisku zaszły spore zmiany w składzie i spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 25:8.
Drugim rywalem naszych szczypiornistek była drużyna z I LO w Łapach. W tym spotkaniu nasza drużyna od samego początku kontrolowała sytuację. Przed przerwą na tablicy widniał wynik 23:2...
19 grudnia 2013 roku odbyła się w internacie tradycyjna Wieczerza Wigilijna. Na stołówce zebrała się cała jego społeczność. Była okazja podzielić się opłatkiem i złożyć świąteczne życzenia. Przygotowania do Wigilii rozpoczęły się już kilka dni wcześniej. Młodzież rywalizowała w świątecznym konkursie na najładniej udekorowany pokój. Poziom konkursu był jak zwykle bardzo wysoki. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym pokojom!
Czytaj dalej7 grudnia grupa aktywnych i SU wraz z wolontariuszką z Armenii Marią, organizuje zbiórkę odzieży dla ludzi potrzebujących, zabawek dla przedszkolaków oraz książek do nowej biblioteki publicznej. Wolontariusze od godziny 900 rano będą zbierać wystawione przez Państwa rzeczy. Prosimy o wystawienie worków/kartonów z przedmiotami przed domem lub na klatce schodowej!
Wszystkie przedmioty jeszcze przed świętami powędrują do potrzebujących i dzieciaków z przedszkoli na terenie całej gminy.
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji!
Więcej informacji na facebooku.










