Zbiórka charytatywna i przegląd piosenki patriotycznej

Dnia 24 listopada na hali sportowej LO została zorganizowana zbiórka charytatywna przez wolontariuszy uczących się w naszej szkole – Dominikę Wasilewską i Sebastiana Kotowskiego (kl. II B), działających w ramach projektu “WO-Liderzy”. Uzbierane pieniądze zostaną przeznaczone na Zakład Opiekuńczo – Leczniczy w Dąbrowie Białostockiej.

Podczas tejże imprezy można było zakupić kawałek ciasta i ozdoby świąteczne, obejrzeć występy artystyczne uczniów ze szkół podstawowych w Zwierzyńcu Wielkim, Bagnach i Dąbrowie Białostockiej oraz Liceum Ogólnokształcącego, zaś najmłodsi uczestnicy mieli okazję dać pomalować sobie twarz.

Szczególne podziękowania należą się nauczycielom, którzy zadali sobie trud przygotowania swoich podopiecznych, czyli paniom Agnieszce Kalucie, Annie Tomczyk i Beacie Olechno, naszym licealnym kolegom Alinie Obuchowicz i Julkowi Malinowskiemu (konferansjer) oraz przybyłym rodzicom dopingującym swoje pociechy. Także organizatorzy są bardzo wdzięczni za gościnny występ zespołowi Adrem.

W przedsięwzięciu organizacyjnie wspierał nas Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Białostockiej w osobach Bartosza Andrejczyka i Barbary Grabińskiej oraz Salezjański Ośrodek Wychowawczy w Różanymstoku.

Tekst i zdjęcia: Sebastian Kotowski