Kategoria Osiągnięcia

Osiągnięcia sportowe 2011/2012

01/01/2012 Osiągnięcia

Piłka ręczna chłopców – opiekun Jarosław Ćwilich

Licealiada Województwa Podlaskiego w Piłce Ręcznej: VII miejsce
Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej o Puchar Starosty Sokólskiego: I miejsce
II Międzywojewódzki Festiwal Piłki Ręcznej: II miejsce

Piłka ręczna dziewcząt – opiekun Mirosław Tokajuk

Licealiada Województwa Podlaskiego w Piłce Ręcznej: V miejsce
Mistrzostwa  Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej o Puchar Starosty Sokólskiego: I miejsce

Futsal – opiekun Mirosław Tokajuk

Futsal Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Podlaskiego: awans do IV ligi

Wyciskanie sztangi leżąc – opiekun Piotr Nakoneczny


Powiatowe Zawody w

Czytaj dalej

Olimpiada Geograficzna

01/01/2012 Osiągnięcia

Karol Kopańko zajął VIII miejsce na finale wojewódzkim premiowane awansem do finału centralnego. Zaś na poziomie etapu centralnego został finalistą Olimpiady Geograficznej 2011/2012 (opiekun - Krystyna Huryn).

Czytaj dalej

Osiągnięcia 2010/2011

01/01/2011 Osiągnięcia


Karol Kopańko - finalista Olimpiady Ekologicznej, finalista Olimpiady o Diamentowy Indeks Akademii Górniczo Hutniczej
w Krakowie (opiekun Krystyna Huryn),
I miejsce w Konkursie Literackim im. Czesława Miłosza i Stefana Żeromskiego organizowanym przez Uniwersytet
w Białymstoku (opiekun Edyta Ołdziejewska - Budnik),
I miejsce w IX Powiatowym Konkursie Historycznym "Generał Nikodem Sulik i polski czyn zbrojny w czasie II wojny światowej",
I miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy o II Korpusie Polskim i gen. Władysławie Andersie organizowanym przez
ACE Augustów (opiekun Krzysztof Malinowski);
Kamil Ankudowicz - II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym, III miejsce w Powiatowym Konkursie
Ortograficznym (opiekun Eliza Masłowska i Edyta Ołdziejewska - Budnik);
Ewa

Czytaj dalej

Osiągnięcia 2009/2010

01/01/2010 Osiągnięcia


I miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Sokólskiego w piłce ręcznej dziewcząt o Puchar Starosty Sokólskiego;
IV miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej dziewcząt opiekun p. Mirosław Tokajuk;
I miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Sokólskiego w piłce ręcznej chłopców o Puchar Starosty Sokólskiego;
IV miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej chłopców opiekun p. Jarosław Ćwilich;
25.03.2010 r. eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom"; I miejsce zajęła Małgorzata Sutuła ucz. kl. II;
30.04.2010 r. Małgorzata Sutuła reprezentowała naszą gminę w finale wojewódzkim w grupie szkół ponadgimnazjalnych zajęła I miejsce i zakwalifikowała się

Czytaj dalej

Osiągnięcia 2008/2009

01/01/2009 Osiągnięcia


19 lutego 2009 r. Barbara Możejko zakwalifikowała się do finału XI Olimpiady Języka Rosyjskiego;
18-19 kwietnia 2009 r. Barbara Możejko w Eliminacjach Centralnych w Warszawie uzyskała tytuł finalisty Olimpiady z Języka Rosyjskiego opiekun p. Jan Bieluk;
5-7 czerwca 2009 Magdalena Sienkiewicz uzyskała tytuł finalisty XXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej opiekun p. Krystyna Huryn;
IV Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła" - ucz. kl. II Kamil Stupak uzyskał 1 miejsce w powiecie, 2 w województwie i 83 w kraju na 2261 uczestników opiekun p. Joanna Świetlińska;
X Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Ortografii - Paulina Andrejczyk zajęła II miejsce oraz V miejsce w X edycji Podlaskich Mistrzostw w Ortografii 2009 r. opiekun p. Edyta

Czytaj dalej

Osiągnięcia 2007/2008

01/01/2008 Osiągnięcia


I miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej dziewcząt. opiekun p. Mirosław Tokajuk
I miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego LZS i Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych w piłkę ręczną chłopców (junior młodszy)
I miejsce w eliminacjach do Wojewódzkiej Ligi Szkół Ponadgimnazjalnych w piłkę ręczną chłopców.
III miejsce o Puchar Podlaskiego Okręgowego Związku Piłki Ręcznej chłopców. Siemiatycze 09.12.2007
IV miejsce w Podlaskiej Okręgowej Lidze Piłki Ręcznej chłopców. Siemiatycze 12.01.2007
III miejsce w IX edycji Podlaskich Mistrzostw w Ortografii 2008 - Paulina Andrzejczyk

Czytaj dalej
1 2 3