Osiągnięcia 2010/2011

01/01/2011 Osiągnięcia

  1. Karol Kopańko – finalista Olimpiady Ekologicznej, finalista Olimpiady o Diamentowy Indeks Akademii Górniczo Hutniczej
    w Krakowie (opiekun Krystyna Huryn),
    I miejsce w Konkursie Literackim im. Czesława Miłosza i Stefana Żeromskiego organizowanym przez Uniwersytet
    w Białymstoku (opiekun Edyta Ołdziejewska – Budnik),
    I miejsce w IX Powiatowym Konkursie Historycznym „Generał Nikodem Sulik i polski czyn zbrojny w czasie II wojny światowej”,
    I miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy o II Korpusie Polskim i gen. Władysławie Andersie organizowanym przez
    ACE Augustów (opiekun Krzysztof Malinowski);
  2. Kamil Ankudowicz – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym, III miejsce w Powiatowym Konkursie
    Ortograficznym (opiekun Eliza Masłowska i Edyta Ołdziejewska – Budnik);
  3. Ewa Sidor – III miejsce w konkursie „Jan Paweł II – wiecznie młody sercem” organizowanym przez Archidiecezjalne
    Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku (opiekun Celina Woroniecka – Łazuk);
  4. Małgorzata Sutuła – I miejsce w zawodach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
    (opiekun Jan Bieluk);
  5. Justyna Wałejko – II miejsce w zawodach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
    (opiekun Jan Bieluk);
  6. Paulina Sapkowska – I miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym (opiekun Eliza Masłowska);
  7. Piotr Mikłosz – III miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy o II Korpusie Polskim i gen. Władysławie Andersie
    organizowanym przez ACE Augustów,
    III miejsce w IX Powiatowym Konkursie Historycznym „Generał Nikodem Sulik i polski czyn zbrojmy
    w czasie II wojny światowej” (opiekun Krzysztof Malinowski);
  8. Drużyna Dziewcząt – III miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej dziewcząt,
    I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt o Puchar Starosty Sokólskiego
    (Bezzubik Michalina, Samojło Marta, Karolczuk Kamila, Kulmacz Anna, Dzitkowska Paulina,
    Anuszkiewicz Klaudia, Bryzgiel Ewelina, Gniedziejko Natalia, Haraszkiewicz Izabela, Smarkusz Ewelina,
    Ciniewicz Ewa, Wysocka Joanna, Janucik Anna, Gniedziejko Justyna – opiekun Mirosław Tokajuk);
  9. Drużyna Chłopców – III miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej chłopców,
    I miejsce w Międzywojewódzkim Festiwalu Piłki Ręcznej Chłopców w kategorii Junior Młodszy,
    II miejsce w II gali Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii Junior Młodszy
    (Szestowicki Tomasz, Komosa Jarosław, Sićko Kamil, Fiedorczyk Tomasz, Rogalski Kamil,
    Łohwin Krzysztof, Ryszkiewicz Grzegorz, Radziewicz Szymon, Bielski Jarosław, Karaś Bartosz,
    Sotnik Daniel, Radziwon Filip, Pers Dawid, Jurgielewicz Bartosz, Mróz Piotr, Aluszyk Kamil,
    Głębocki Artur, Adamowicz Dawid – opiekun Jarosław Ćwilich);