18 maja odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie na plakat dotyczący profilaktyki HIV/AIDS pt. „Bezpieczni na co dzień – świadomi zawsze” ![]()
, organizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Białymstoku.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, którzy wykazali się kreatywnością
, zaangażowaniem
oraz wysoką świadomością dotyczącą poruszanej tematyki
.
Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły, Weronika Ryszkiewicz z klasy III A , otrzymała wyróżnienie za swoją pracę. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! ![]()
![]()
Tekst: Weronika Ryszkiewicz kl. III A
Zdjęcia: Agnieszka Dzienisik
















