Nagrody w konkursie na plakat o profilaktyce HIV/AIDS

18 maja odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie na plakat dotyczący profilaktyki HIV/AIDS pt. „Bezpieczni na co dzień – świadomi zawsze” 🩺✨, organizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Białymstoku.

📎Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, którzy wykazali się kreatywnością 🧠, zaangażowaniem 💡 oraz wysoką świadomością dotyczącą poruszanej tematyki ❤️.

📎Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły, Weronika Ryszkiewicz z klasy III A , otrzymała wyróżnienie za swoją pracę. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 👏🏼🏆

Tekst: Weronika Ryszkiewicz kl. III A

Zdjęcia: Agnieszka Dzienisik