Archiwa dzienne 26/06/2020

List do społeczności szkolnej Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej na zakończenie roku szkolnego 2019/20

26/06/2020 Inne

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice !
W dniu dzisiejszym kończymy rok szkolny 2019/20, wyjątkowy pod wieloma względami. To pierwszy rok w trakcie którego uczniowie, nauczyciele i rodzice zmagali się z nową formą nauczania – nauczaniem zdalnym. Pierwszy także rok, w którym majowe matury zdawane były w czerwcu. Pandemia, poza ofiarami dotyczącymi zdrowia i życia poważnie wywróciła do góry nogami dotychczasowy system edukacyjny. Pomimo tego, iż było to bardzo poważne wyzwanie, to mam przekonanie, iż poradziliśmy z nim w sposób zadawalający, ale nie chcielibyśmy tego ponownie przeżywać od września 2020. Okazało się, iż szkoła, przez część osób traktowana jak zło konieczne, stała się dla wielu uczniów, rodziców i nauczycieli bardzo potrzebna, wraz z jej stacjonarnym nauczaniem.
Ale nie