Jeśli jesteś ambitny, pracowity i chciałbyś pogłębić wiedzę a także odnieść sukces…. to do Was jest skierowana ta informacja

20/10/2019 Inne

Uwaga! Zaczynamy rekrutację i przygotowania do ogólnopolskich konkursów i olimpiad. Oto wykaz nauczycieli, którzy czekają na Wasze zgłoszenia i zainteresowanie:

Język polski

Dorota Budzińska, Edyta Ołdziejewska – Budnik, Urszula Puczyńska: Olimpiada Literatury i Języka Polskiego, konkursy ortograficzne – II półrocze, Ogólnopolski  Konkurs Polonistyczny „Fraszka”, Ogólnopolski Konkurs Multitest, konkursy literackie;

Język angielski

Stupak Mirella, Elżbieta Kondracka, Joanna Pigiel, Katarzyna Haponik: Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego, ogólnopolskie konkursy English High Flier  – I półrocze, English Ace   – II  półrocze, Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego i Rosyjskiego „Poliglota” ( II półrocze ), Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „Master of Words” ( I półrocze ), Dyktando Powiatowe z Języka Angielskiego ( II półrocze ), Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Words of Languages” – wydawnictwo Synapsa ( II półrocze );

Język rosyjski

Katarzyna Sidorowicz, Joanna Pigiel, Jan Bieluk: Olimpiada Języka Rosyjskiego, Test Wiedzy o Rosji;

Historia

Krzysztof  Malinowski i Mirosław Hańczaruk:  Olimpiada Historyczna, Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, Konkurs Historyczny Polska Piastowska, Konkurs Historyczny Krąg, Konkurs Historyczny Gen. N. Sulik i polski czyn zbrojny w czasie II wojny światowej, Konkurs Historyczny Gen. W. Anders i II Korpus Polski;

Wiedza o społeczeństwie

Jarosław Budnik: Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”, Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności, Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie;

Filozofia

Aneta Fiećko – Luty – Olimpiada  Filozoficzna;

Matematyka

Joanna Skórskakonkursy matematyczne  KANGUR,  PANGEA, Łomżyński Konkurs Matematyczny organizowany przy Wyższej Szkole Matematyki i Informatyki w Łomży, Konkurs Matematyczny organizowany przez Politechnikę Białostocką, szkolny konkurs matematyczny EKSTRAKLASA MATEMATYCZNA;

 Biologia i Geografia

Małgorzata Lewko: Ogólnopolski Konkurs EKO – Planeta, Ogólnopolski Konkurs GEO – Planeta, Podlaska Olimpiada Wiedzy Biologicznej, Olimpiada Wiedzy Ekologicznej , Ogólnopolski Mutitest z Biologii;

Chemia

Urszula Lipska: Podlaski Konkurs Chemiczny, Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ,,Alchemik”;

 

Fizyka

Jolanta Konstańczuk:  Międzynarodowy Konkurs „Lwiątko”, Olimpiada Fizyczna;

Konkursy artystyczne

Krystyna Kopańko, Agnieszka Dzienisik: Wojewódzki Konkurs Piosenki Żołnierskiej;
,,Piosenka bez granic”- Międzynarodowy Konkurs Piosenki Angielskiej i Rosyjskie

Agnieszka Dzienisik: Olimpiada Wiedzy o HIV i AIDS;

  1. Łukasz Ruminowicz: Ogólnopolska Olimpiada „Myśli Jana Pawła II”;

Piotr Nakoneczny:   wojewódzkie zawody sportowo-obronne „Sprawni jak żołnierze”