Mistrzostwa Szkół Podnadgimnazjalnych o Puchar Starosty Sokólskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Dnia 31.10.2018 odbyły się Mistrzostwa Szkół Podnadgimnazjalnych o Puchar Starosty Sokólskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt. W turnieju uczestniczyły trzy drużyny z powiatu sokólskiego. Podczas uroczystego zakończenia mistrzostw trofea drużynowe i indywidualne ufundowane przez Starostę Sokólskiego Piotra Rećko wręczył prezes klubu KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Piotr Nakoneczny. Składamy serdeczne podziękowania Starostwu Powiatowemu w Sokółce za patronowanie i ufundowanie pucharów i nagród indywidualnych oraz Dyrekcji Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej za udostępnienie hali sportowej.

Wyniki:

ZSR Sokółka – ZS Dąbrowa Biał 2:25 (1:13)
ZS Dąbrowa Biał – ZS Sokółka 22:0 (13:0)
ZS Sokółka – ZSR Sokółka 2:6 (1:3)

Wyniki konkursów indywidualnych.

Najskuteczniejsza zawodniczka turnieju:
Stypułkowska Julia – ZS Dąbrowa  Białostocka

Najwszechstronniejsza zawodniczka turnieju:
Harasim Anna – ZSR Sokółka

Najlepsza bramkarka turnieju:
Fiedorec Natalia – ZS Sokółka

Tabela końcowa turnieju:

1. Zespół Szkół w Dąbrowie Białostockiej
2. Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce
3. Zespół Szkół w Sokółce