Mistrzostwa Szkół Podnadgimnazjalnych o Puchar Starosty Sokólskiego w Piłce Ręcznej Chłopców.

Dnia 23.10.2018 odbyły się Mistrzostwa Szkół Podnadgimnazjalnych o Puchar Starosty Sokólskiego w Piłce Ręcznej Chłopców. W turnieju uczestniczyło pięć drużyn z powiatu sokólskiego. Podczas uroczystego zakończenia mistrzostw trofea drużynowe i indywidualne ufundowane przez Starostę Sokólskiego Piotra Rećko wręczył Dyrektor ZS w Dąbrowie Białostockiej Jarosław Budnik.
Składamy serdeczne podziękowania Starostwu Powiatowemu w Sokółce za patronowanie i ufundowanie pucharów i nagród indywidualnych oraz Dyrekcji Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej za udostępnienie hali sportowej.

Wyniki:

ZS Dąbrowa Biał.– ZSZ Sokółka 20:4 (10:3)
ZSR Sokółka – ZS Sokółka 14:18 (5:9)
ZSZ Sokółka – ZS Suchowola 7:10 (3:4)

ZS Suchowola – ZS Dąbrowa Biał 1:32 (0:17)

MECZ O III MIEJSCE
ZS Suchowola – ZSR Sokółka 16:13 (5:6)

MECZ O I MIEJSCE
ZS Dąbrowa Biał – ZS Sokółka 38:9 (17:6)

Najskuteczniejszy zawodnik turnieju:
Marcin Citko- ZS Dąbrowa Biał
Adam Lewkowicz – ZS Dąbrowa Biał

Najwszechstronniejszy zawodnik turnieju:
Lapata Artur – ZS Sokółka

Najlepszy bramkarz turnieju:
Ciechanowski Patryk – ZS Suchowola

Tabela końcowa turnieju:

1. Zespół Szkół w Dąbrowie Białostockiej
2. Zespół Szkół w Sokółce
3. Zespół Szkół w Suchowoli
4. Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce
5. Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce