Ekstraklasa matematyczna – wyniki po II kolejce

Wyniki Ekstraklasy matematycznej po etapie listopadowym.

  1. Karolina Budnik kl.IIIB –5p.
  2. Anna Wysocka kl.IA, Kacper Rusiecki kl.IB, Agnieszka Gniedziejko kl.IB, Michał Topolewski kl.IIB, Joanna Piruta kl. IIIB – 4p.
  1. Marek Czarkowski kl.IIIB, Karolina Zujko kl.IIB, Patryk Walenciej kl.IIIB, Michał Kuźma Kl.IB, Sylwia Czarnecka kl.IB , Jakub Kuźma kl.IB, Weronika Michałowska kl.IB, Karolina Cybulko kl.IA,  –3p.
  2. Bartłomiej Pawluczyk kl.IB, Michał Kalenik kl.IIB, Dominika Chodziutko kl. IIB, Julia Chodziutko kl.IIIC, –2p.

 

Czytaj dalej

Wyjazd do Teatru Komedia

W dniu 8.11.2016 roku został zorganizowany wyjazd a dokładniej do Teatru Komedia w Warszawie na spektakl pt. „Hotel Westminster”. Artystycznie uzdolnieni uczniowie naszej szkoły z zespołu „Paradoks” świetnie spędzili czas w towarzystwie znanych aktorów, którzy odgrywając swoje role starali się rozśmieszyć ich do łez. I tak się stało! Po udanym spektaklu młodzież spotkała się z aktorami za kulisami z którymi zrobiła pamiątkowe zdjęcia oraz otrzymała autografy. Aktorów ze zdjęć znamy miedzy innymi z serialu „Pierwsza Miłość” ( Mateusz Banasiuk, Grażyna Wolszczak, Katarzyna Ankudowicz, Jan Jankowski) a także innych popularnych seriali oraz filmów ( Magdalena Wójcik, Jerzy Bończak, Tadeusz Chudecki, Magdalena Margulewicz, Andrzej Deskur)...

Czytaj dalej

Informacja dla uczestników konkursu „Fraszka”

Ogólnopolski konkurs „Fraszka” – etap szkolny odbędzie się 23 listopada 2016 roku (środa) o godz. 8.00 w dwóch klasopracowniach nr. 11 i 12 (pracownie języka polskiego w budynku szkoły). Uczestników serdecznie zapraszamy. Klasy Ia, Ib, Ic, IIa, IIb (pracownia nr 12), zaś klasy IIe, IIIa, IIIb i IIIc (pracownia nr 11). Prosimy o punktualne przybycie.

Czytaj dalej

Akademia z okazji Święta Niepodległości

14 listopada w naszej szkole, odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Dyrektor szkoły Jarosław Budnik w przemówieniu nawiązał do idei patriotyzmu współczesnego, stawiając wyzwania aktualne dla młodych ludzi w kontekście tej postawy. Część artystyczna przygotowana przez Krystynę Kopańko, Dorotę Budzińską i Jana Bieluka nawiązywała do symboli patriotycznych oraz stawiała pytanie czy warto obchodzić rocznice listopadowego święta.

DSCN3827 DSCN3829 DSCN3830 DSCN3831 DSCN3832 DSCN3833 DSCN3836 DSCN3837 DSCN3839 DSCN3841 DSCN3842 DSCN3843 DSCN3845 DSCN3846 DSCN3848 DSCN3849 DSCN3850 DSCN3853 DSCN3854 DSCN3857 DSCN3859 DSCN3860 DSCN3825 DSCN3826

Czytaj dalej

Konsultacje makroregionalne w Rudce

W dniach 20-23.10.2016 oraz 27-30.10.2016 w ramach projektu OSPR odbyły się konsultacje makroregionalne chłopców i dziewcząt. Licealiści z Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej pod okiem trenerów wojewódzkich oraz koordynatora makroregionalnego trenowali dwa , trzy razy dziennie oraz przechodzili testy sprawnościowe. Treningi odbywały się na hali oraz siłowni. Szczególny nacisk położony został na sprawność ogólną, siłę, oraz aspekty techniczno- taktyczne. Następne zgrupowanie odbędzie się na przełomie kwietnia i maja 2017.

DSC_8207 DSC_8522 DSC_8680 DSC_9133 DSC_9137 DSC_9156 DSC_6800 DSC_6804 DSC_6815 DSC_6830 DSC_6885 DSC_6922 DSC_7092 DSC_7172 DSC_7239 DSC_7284 DSC_7550 DSC_7715 DSC_7801 DSC_7812 DSC_7981 DSC_8193

Czytaj dalej

„Ekstraklasa Matematyczna” trzecia edycja

Ruszyła „Ekstraklasa Matematyczna” 2016/2017. Przedstawiamy klasyfikację po październikowym etapie :

Uczniowie, którzy uzyskali 2 punkty:

  • Anna Wysocka kl.IA
  • Agnieszka Gniedziejko kl.IB
  • Michał Kuźma kl.IB
  • Kacper Rusiecki kl.IB
  • Weronika Michałowska kl.IB
  • Jakub Kuźma kl.IB
  • Sylwia Czarnecka kl.IB
  • Michał Topolewski Kl.IIB
  • Karolina Budnik kl.IIIB
  • Joanna Piruta kl.IIIB

 

Uczniowie, którzy uzyskali 1 punkt:

  • Karolina Cybulko kl.IA
  • Bartłomiej Pawluczyk kl.IB
  • Dominika Chodziutko kl.IIB
  • Patryk Walenciej kl.IIIB
  • Marek Czarkowski kl.IIIB
  • Julia Chodziutko kl.IIIC
  • Karolina Zujko kl.IIB
  • Michał Kalenik kl.IIB
Czytaj dalej

„Wspólne przebywanie wzmacnia zaufanie”

W miesiącach  wrześniu i październiku 2016 r. realizowany był  przez Powiat Sokólski  projekt pn.,, Wspólne przebywanie -wzmacnia zaufanie” skierowany do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych,uczących się  na terenie powiatu.  Projekt ten dofinansowany został przez Wojewodę Podlaskiego w ramach Rządowego programu na lata 2014-2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła”. W  Zespole Szkół w Dąbrowie Białostockiej realizacja projektu rozpoczęła się od  szkoleń dla nauczycieli i rodziców  z komunikacji empatycznej, które prowadziła Pani  E. Powichrowska  z Ośrodka Terapii Uzależnień ETAP z Białegostoku.

W kolejnych dniach tj: 19,20,21,24 i 25.10. ratownik medyczny Paweł Olechno prowadził szkolenia z  zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej ...

Czytaj dalej

Otrzęsiny klas pierwszych

20 października uczniowie klas pierwszych i drugich uczestniczyli w zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski otrzęsinach. Konkurencje przygotowane przez uczniów stały się okazją do integracji uczniów klasy pierwszej. We współzawodnictwie zwyciężyła klasa I c wyprzedzając I b i I a.

KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera

Czytaj dalej

Wizyta w Mołodecznie

Delegacja z Zespołu Szkół im. Generała Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej 25 października 2016 roku odwiedziła partnerską szkołę – Gimnazjum nr 3 w Mołodecznie. Wizyta związana była ze zmianą dyrektora szkoły która nastąpiła w Mołodecznie, gdzie dotychczasowego dyrektora Witalija Krupienkowa zastąpiła Elena Gorbaczowa. Rozmowy dotyczyły kontynuacji współpracy która trwa już 10 lat. W listopadzie 2016 roku do naszej szkoły ma zawitać delegacja z Mołodeczna w celu dalszych rozmów na temat współpracy szkół.

KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera

Czytaj dalej

A tymczasem na zajęciach z taekwon-do combat…

Uczniowie klasy mundurowej na zajęciach z taekwon-do combat nie próżnują, co widać ma zdjęciach:

 

 

WP_20161025_09_17_05_Pro WP_20161025_09_17_13_Pro WP_20161025_09_19_28_Pro

Czytaj dalej