Archiwa dzienne 02/03/2020

„Ja, uczeń klasy mundurowej, ślubuję…”

02/03/2020 Aktualności

13 luty 2020 r. był szczególnym dniem w życiu społeczności Zespołu Szkół im. gen. N. Sulika, ponieważ  w tym dniu uczniowie pierwszych klas mundurowych złożyli ślubowanie, które wpisało się w 10-lecie istnienia klas o tym profilu.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele służb mundurowych i władz samorządowych wspierających działalność klas mundurowych. Równie licznie przybyły rodziny uczniów, dla których chwila ta stała się wyjątkowym i wzruszającym przeżyciem.

Swoją obecnością zaszczycili nas: płk Sławomir Kocanowski – dowódca 1PBOT, ppłk Tomasz Fuk – zastępca dowódcy 18 Białostockiego Pułku Rozpoznawczego, Dariusz Szorc - komendant WKU Białystok, ppłk Piotr Pieczur - Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Białymstoku; delegacja z 15 Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego: por.