Archiwa dzienne 10/02/2020

Kierunek Stambuł – spotkanie organizacyjne

10/02/2020 Inne

W naszej szkole realizacja projektu  „Królowa jest tylko jedna – Matematyka” w ramach programu Erasmus+  wchodzi już w bardzo zaawansowaną fazę. W dn.15 – 22.03.2020  dziewięcioro uczniów pod opieką nauczycieli wyjedzie do partnerskiej szkoły w Stambule w celu realizacji założonych zadań projektowych w ramach 5. mobilności.

05.02.2020 r. odbyło się pierwsze spotkanie uczniów, rodziców i nauczycieli  zaangażowanych w projekt. Gośćmi specjalnymi tego spotkania byli wolontariusze  z Turcji, dobrze znani dąbrowskiej młodzieży – Duygu Isik pracująca w MGOK w Dąbrowie Białostockiej i Ogiuzha Alpat , aktualnie pracujący w Białymstoku, od 3 lat przebywający w Polsce i zresztą świetnie mówiący w naszym języku. Swoją obecnością także zaszczycił Nas Maciej Sulik – dyrektor MGOK.

Duygu