Archiwa dzienne 11/06/2019

Zawody Strzeleckie Klas Mundurowych o Puchar Starosty Powiatu Sokólskiego

11/06/2019 Aktualności

7 czerwca 2019 roku klasy I i II mundurowa uczestniczyły w eliminacjach Zawodów Strzeleckich Klas Mundurowych o Puchar Starosty Powiatu Sokólskiego na strzelnicy w m. Łozowo. Organizatorami przedsięwzięcia były: Podlaskie Stowarzyszenie o charakterze strzeleckim i kolekcjonerskim "VIS oraz Starostwo Powiatowe w Sokółce. Uczniowie mieli okazję obyć się z bronią palną pod okiem wyspecjalizowanych instruktorów strzelectwa, dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat broni i uzyskania stosownych pozwoleń na jej posiadanie oraz zobaczyć ,jak prawidłowo się ją rozkłada i czyści, a przede wszystkim spróbować swoich możliwości strzeleckich.
Najlepszych pięciu uczniów z każdej klasy awansowało do finału zawodów. Oto oni:
klasa I c
• Łukasz Chodorowski (70p.),