Dyrektor Jarosław Budnik uhonorowany Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej

Z wielką przyjemnością informujemy, że dyrektor naszej szkoły Jarosław Budnik został uhonorowany Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej a w sposób szczególny za kierowanie szkołą. W tym roku szkolnym znalazł się  w elitarnym gronie kilkunastu  pedagogów z woj. podlaskiego, którzy tę nagrodę odebrali  z rąk Podlaskiego  Kuratora Oświaty – Beaty Pietruszki na wojewódzkich obchodach Dnia Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej Nr 8 im. Świętego Kazimierza Królewicza w Białymstoku. Warto nadmienić , że jest to już druga nagroda Ministra Edukacji Narodowej przyznana dyrektorowi naszej szkoły. Pierwszą otrzymał 6 lat temu na wniosek Zarządu Powiatu Sokólskiego, któremu wówczas przewodniczył Franciszek Budrowski.