Archiwa dzienne 22/09/2018

Festyn „Nasza droga do niepodległości”

22/09/2018 Inne

Niedzielne popołudnie, tj. 16.09.2018 mieszkańcy Dąbrowy Białostockiej mogli spędzić niebanalnie i ciekawie w nowej formule parku miejskiego. Prócz rozlicznych atrakcji, jak spotkania z weteranami, podziwianie sprzętu wojskowego, wyścig kolarski, sporo także było przeznaczonych dla dzieci. Rozstrzygnięto również konkursy organizowane w ramach projektu i nagrodzono zwycięzców. Niewątpliwie istotnym aspektem był fakt, iż uczniowie naszej szkoły bardzo aktywnie wspomagali organizację tegoż festynu. Zaangażowali się nasi podopieczni, zarówno uzdolnieni artystycznie, jak i uczniowie klasy II i III mundurowej.

Ola Sidorowicz i Samanta Świetlicka pracujące pod kierunkiem aktora Marka Cichuckiego przygotowały krótki występ teatralny w konwencji zgaduj – zgaduli, który dedykowano naszym