Archiwa dzienne 26/02/2018

Ambasadorzy Zespołu Szkół im. gen. N. Sulika’ 2018

26/02/2018 AktualnościDla uczniówInne

Ślubowanie klas mundurowych było dobrą okazją do wręczenia Tytułu Ambasadora Szkoły. Jest on przyznawany od pięciu lat absolwentom za działania prowadzone na rzecz szkoły, w zakresie jej promocji i przyczyniające się do lepszego funkcjonowania i rozwoju placówki. Owe działania nie wynikają ani z ich obowiązków, ale z dobrej woli promowania Zespołu Szkół w sposób szczególny, często niekonwencjonalny. W tym roku ten zaszczytny tytuł Kapituła Tytularna przyznała następującym absolwentom:
• kapitanowi pilotowi Leszkowi Siemieniewiczowi, który należy do elitarnej grupy kilkudziesięciu pilotów w Polsce latających na samolotach F – 16, posiada on licencję pilota samolotowego pierwszej klasy na samolotach bojowych, na co dzień pracuje w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku;
• Tomaszowi Lewce