Archiwa dzienne 01/12/2017

Dąbrowscy licealiści zwycięzcami teatralnego konkursu „Patriotyzm dawniej i dziś”

01/12/2017 AktualnościDla uczniówInne

28 listopada 2017 w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku odbyła się uroczysta gala konkursu teatralnego dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych „Patriotyzm dawniej i dziś”. Uczniowie Zespołu Szkół im. Generała Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej : Maciej Budnik, Joanna Haponik, Karolina Maja Jadeszko, Zuzanna Jurgilewicz, Michał Kuźma, Patrycja Oliwia Lipska, Julian Malinowski, Paweł Masłowski, Michalina Silwonik, Weronika Sołtys, Samanta Świetlicka, pracujący pod opieką Krystyny Kopańko, okazali się zwycięzcami owej gali. W trakcie uroczystości wręczono nagrody laureatom konkursu, którzy zaprezentowali nagrodzone spektakle.
Występowanie na deskach teatru, przy pełnej publiczności, było dla młodzieży niezapomnianym przeżyciem. Spektakl „Co to