Archiwa miesięczne listopad 2016

Konsultacje makroregionalne w Rudce

W dniach 20-23.10.2016 oraz 27-30.10.2016 w ramach projektu OSPR odbyły się konsultacje makroregionalne chłopców i dziewcząt. Licealiści z Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej pod okiem trenerów wojewódzkich oraz koordynatora makroregionalnego trenowali dwa , trzy razy dziennie oraz przechodzili testy sprawnościowe. Treningi odbywały się na hali oraz siłowni. Szczególny nacisk położony został na sprawność ogólną, siłę, oraz aspekty techniczno- taktyczne. Następne zgrupowanie odbędzie się na przełomie kwietnia i maja 2017.

DSC_8207 DSC_8522 DSC_8680 DSC_9133 DSC_9137 DSC_9156 DSC_6800 DSC_6804 DSC_6815 DSC_6830 DSC_6885 DSC_6922 DSC_7092 DSC_7172 DSC_7239 DSC_7284 DSC_7550 DSC_7715 DSC_7801 DSC_7812 DSC_7981 DSC_8193

Czytaj dalej

„Ekstraklasa Matematyczna” trzecia edycja

Ruszyła „Ekstraklasa Matematyczna” 2016/2017. Przedstawiamy klasyfikację po październikowym etapie :

Uczniowie, którzy uzyskali 2 punkty:

  • Anna Wysocka kl.IA
  • Agnieszka Gniedziejko kl.IB
  • Michał Kuźma kl.IB
  • Kacper Rusiecki kl.IB
  • Weronika Michałowska kl.IB
  • Jakub Kuźma kl.IB
  • Sylwia Czarnecka kl.IB
  • Michał Topolewski Kl.IIB
  • Karolina Budnik kl.IIIB
  • Joanna Piruta kl.IIIB

 

Uczniowie, którzy uzyskali 1 punkt:

  • Karolina Cybulko kl.IA
  • Bartłomiej Pawluczyk kl.IB
  • Dominika Chodziutko kl.IIB
  • Patryk Walenciej kl.IIIB
  • Marek Czarkowski kl.IIIB
  • Julia Chodziutko kl.IIIC
  • Karolina Zujko kl.IIB
  • Michał Kalenik kl.IIB
Czytaj dalej

„Wspólne przebywanie wzmacnia zaufanie”

W miesiącach  wrześniu i październiku 2016 r. realizowany był  przez Powiat Sokólski  projekt pn.,, Wspólne przebywanie -wzmacnia zaufanie” skierowany do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych,uczących się  na terenie powiatu.  Projekt ten dofinansowany został przez Wojewodę Podlaskiego w ramach Rządowego programu na lata 2014-2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła”. W  Zespole Szkół w Dąbrowie Białostockiej realizacja projektu rozpoczęła się od  szkoleń dla nauczycieli i rodziców  z komunikacji empatycznej, które prowadziła Pani  E. Powichrowska  z Ośrodka Terapii Uzależnień ETAP z Białegostoku.

W kolejnych dniach tj: 19,20,21,24 i 25.10. ratownik medyczny Paweł Olechno prowadził szkolenia z  zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej ...

Czytaj dalej