Archiwa dzienne 02/03/2016

Rusza rekrutacja do klas pierwszych liceum ogólnokształcącego i zasadniczej szkoły zawodowej

02/03/2016 Inne

W tym roku zapraszamy uczniów klas III gimnazjów do wyboru naszej szkoły.

Nowością w tegorocznej ofercie jest klasa sportowa dla zainteresowanych rozwojem swoich umiejętności w ramach ministerialnego programu: Ośrodków Szkolenia Piłki Ręcznej. Taki ośrodek zarówno dla dziewcząt jak i chłopców, jako jedyny w województwie na poziomie ponadgimnazjalnym funkcjonuje w naszej szkole. Oprócz zajęć sportowych nie zabraknie wyjazdów, zgrupowań (m.in. w Spale) zajęć szkoleniowych i innych.

Tak jak co roku powołamy klasę mundurową w ramach której będzie można rozwinąć zainteresowania wojskowością i poznać funkcjonowanie współczesnego wojska. Wsparcie Wojskowej Komendy Uzupełnień,, 18 Pułku Rozpoznawczego z Białegostoku, Akademii Obrony Narodowej z Warszawy i