Na zaproszenie Akademii Obrony Narodowej grupka uczniów II klasy mundurowej (Kamila Łomoć, Karol Harasim, Marcin Grygo, Fryderyk Jurgielewicz, Mateusz Żmurda, Karol Haponik i Mateusz Horosz) pod opieką Edyty Budnik i Janusza Bielawskiego udała się na obchody Narodowego Święta Niepodległości do Warszawy. Nasi uczniowie uczestniczyli w „Pikniku Niepodległościowym”, w trakcie którego można było zwiedzać park militarny, postrzelać z broni pneumatycznej lub w okularach alkogogle doświadczać rzeczywistość. Jednakże głównym celem wyjazdu był udział w konkursie . „Śpiewać każdy może …” Jego zwycięzca będzie miał możliwość wzięcia udziału bez wstępnych eliminacji w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Żołnierskiej dla Młodzieży Klas Mundurowych zaplanowa...
Czytaj dalej
























