Uroczyste obchody Święta Niepodległości.

12/11/2015 Inne

W dniu 10 listopada 2015 roku w szkole odbył się apel z okazji Święta Niepodległości. Apel rozpoczął się hymnem i przemówieniem dyrektora szkoły Jarosława Budnika, który zwrócił uwagę na znaczenie patriotyzmu dla współczesnej młodzieży . Przemówienie zakończyło się cytatem z Księdza Piotra Skargi ” Wszechmogący, Wieczny Boże, spuść nam szeroką i głęboką miłość ku braciom i najmilszej matce, Ojczyźnie naszej, byśmy jej i ludowi Twemu, swoich pożytków zapomniawszy, mogli służyć uczciwie”. Następnie występ artystyczny w przygotowaniu młodzieży pod opieką Krystyny Kopańko nawiązał do historii Polski od XVIII do XX wieku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA