W dniu 2 września o godzinie 8:00 klasy mundurowe, w tym połowa to uczniowie pierwszej klasy (młodzi poborowi), stawili się na apelu rozpoczynającym manewry. Podczas gdy ich rówieśnicy brali udział w zajęciach szkolnych nasi mundurowi usłyszeli pierwsze słowa: baczność. Przejazd do Osowca zorganizowała zaprzyjaźniona ze szkołą jednostka wojskowa. Po zakwaterowaniu uczniom przedstawiono film na temat Twierdzy-Osowiec oraz podstawowe zasady BHP. Pierwsze rozkazy na kompanii- miejscu zakwaterowania nikogo nie zdziwiły. Przecież wszyscy tu byli żeby poczuć ten wojskowy klimat. Każdy uczeń otrzymał muł wojskowy (materac) wraz z dwoma kocami i poduszką, przedstawiono im również zasady poprawnego ścielenia łóżek wojskowych...
Czytaj dalejArchiwa dzienne 11/09/2015
10 września 2015 roku w Sokółce gościł Prezydent Andrzej Duda. Poczet sztandarowy z naszej szkoły uczestniczył w tym wydarzeniu, co jest widoczne na załączonej dokumentacji fotograficznej. Pan Prezydent przebywający na zaproszenie Starosty Powiatu Sokólskiego nie stronił od spotkań z mieszkańcami, starał się każdemu poświęcić choćby chwilę, czego efektami były wspólne zdjęcia.
Czytaj dalej
















