V Konkurs Wiedzy o życiu i działalności Jana Pawła II

W dniu 29 kwietnia 2013 roku po raz już piąty w naszej szkole przeprowadzony został Konkurs Wiedzy o życiu i działalności Jana Pawła II. Tradycyjnie w konkursie uczestniczyły klasy pierwsze rywalizując w szeregu konkurencji. W tegorocznej edycji uczestnicy musieli w sposób szczególny zapoznać się z historią pielgrzymek Jana Pawła II do Ojczyzny, zinterpretować i przedstawić jego myśli czy odtworzyć strój watykańskiego gwardzisty. Najlepiej zadania wykonywała klasa I B i to ona zwyciężyła w konkursie. II miejsce w rywalizacji zajęła klasa I D, zaś III – I A. W składzie zwycięskiej ekipy wystąpili: Monika Orpik, Elżbieta Rowińska, Wioleta Kutniewska i Mateusz Białomyzy. Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Radę Rodziców i były to co prawda nie kremówki, ale słodycze.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA