Archiwa dzienne 06/04/2013

Europejskie wojaże

06/04/2013 Aktualności

Najbliższy tydzień obfituje w zagraniczne wyjazdy naszych uczniów. W dniu dzisiejszym (6 kwietnia) rozpoczęła się wymiana młodzieży “Euromovies” w Czechach, która potrwa  do 14 kwietnia. Głównym tematem wymiany jest tworzenie filmu dokumentalnego. Naszą szkołę reprezentuje 6 osób: Angelika Bobryk, Iza Karpienia, Przemek Nakoneczny, Agnieszka Zajko, Zbyszek Kowalczyk oraz Justyna Skorupska. Uczestnicy wymiany będą rozmawiać w języku angielskim. W projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską wezmą udział przedstawiciele następujących krajów: Polska, Czechy, Bułgaria, Belgia, Litwa, Estonia. Dziękujemy Sylwii Bobryk za możliwość uczestniczenia w wymianie.
W ramach współpracy z Gimnazjum nr 3 w Mołodecznie od 8 kwietnia organizowana jest wizyta młodzieży z naszej szkoły u Białoruskich