Mundurowy dzień otwarty…

W ramach dni otwartych środa (17.04) miała wyjątkowy charakter. Oprócz odwiedzających szkołę grup z gimnazjów z Dąbrowy Białostockiej, Lipska i Płaskiej pojawiło się wielu indywidualnych zainteresowanych funkcjonowaniem szkoły (między innymi z Augustowa i Sokółki). Na ten wyjątkowy dzień przybyli także goście, przedstawiciele służb mundurowych z Wojskowej Komendy Uzupełnień z Białegostoku, Placówki Straży Granicznej z Nowego Dworu oraz z 18 Pułku Rozpoznawczego z Białegostoku. Zarówno gimnazjaliści, jak i uczniowie klas mundurowych mogli zapoznać się ze sprzętem wojskowym, oddać strzały na trenażu strzeleckim TCW – 97 CYKLOP 5S oraz dowiedzieć się o ofertach szkół wojskowych.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA