![]()
![]()
13.01.2026 r. w ramach uroczystych obchodów Dnia Patrona naszej szkoły uczestnicy z różnych szkół powiatu zaprezentowali swoje umiejętności w recytacji oraz umiejętnościach wokalnych. Występy pełne były emocji, wrażliwości artystycznej oraz szacunku dla historii ![]()
![]()
W skład jury konkursu weszli:
Jolanta Konstańczuk – członek zespołu ADREM,
Lilia Żylińska – nauczyciel muzyki,
Wioletta Rokita – nauczyciel muzyki, pedagog,
Tomasz Łysiak – scenarzysta i reżyser wielu filmów dokumentalnych,
Aleksandra Wróbel – instruktor MGOK,
Sylwia Suchocka – kierownik biblioteki publicznej,
Pino Valente – prezes Stowarzyszenia „Czerwony Mak”.
Prezentacje oceniane były pod kątem interpretacji, ekspresji scenicznej oraz przekazu artysty...
Czytaj dalej









