Archiwa dzienne 15/11/2025

Świętujemy 107. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę!

🇵🇱

📌12 listopada 2025 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. ❤️🤍

Wspólnie z nami świętowali:

👮‍♂️ ppłk SG Adam Kazimierczak – komendant Placówki Straży Granicznej w Nowym Dworze,

👮‍♀️ chor. SG Katarzyna Chomik i sierż. sztab. SG Edyta Borowska – Placówka Straży Granicznej w Kuźnicy,

👮 asp. sztab. Karol Bobryk – Komisariat Policji w Dąbrowie Białostockiej,

🎖️ por. Andrzej Tałałaj – 12. Pułk Logistyczny w Łomży,

🎖️ por. Waldemar Mieldzicz – WCR Białystok,

🏛️ Artur Gajlewicz – burmistrz Dąbrowy Białostockiej,

📜 Leszek Kiejko – sekretarz gminy.

📌Po przemówieniach dyrektora szkoły oraz zaproszonych gości odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów pięciu klas pierwszych, którzy zostali oficjalnie...

Czytaj dalej