![]()
12 listopada 2025 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. ![]()
![]()
Wspólnie z nami świętowali:
ppłk SG Adam Kazimierczak – komendant Placówki Straży Granicznej w Nowym Dworze,
chor. SG Katarzyna Chomik i sierż. sztab. SG Edyta Borowska – Placówka Straży Granicznej w Kuźnicy,
asp. sztab. Karol Bobryk – Komisariat Policji w Dąbrowie Białostockiej,
por. Andrzej Tałałaj – 12. Pułk Logistyczny w Łomży,
por. Waldemar Mieldzicz – WCR Białystok,
Artur Gajlewicz – burmistrz Dąbrowy Białostockiej,
Leszek Kiejko – sekretarz gminy.
Po przemówieniach dyrektora szkoły oraz zaproszonych gości odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów pięciu klas pierwszych, którzy zostali oficjalnie...










