Szymon Gniedziejko w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej!

Dnia 18 kwietnia 2024 r. w Białymstoku w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym odbył się etap diecezjalny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Naszą szkołę reprezentowali uczeń Szymon Gniedziejko z klasy I B oraz uczennice Beata Pigiel z klasy IV B i Diana Polewko z klasy III B .

Konkurs składał się z dwóch części: pisemnej i ustnej. Spośród 54 uczestników do etapu ustnego awansowało 7 najlepszych, którzy potem rywalizowali o awans do finału ogólnopolskiego. Po zmaganiach ustnych, laureatką 6 miejsca została Beata Pigiel. Szymon Gniedziejko został laureatem 1 miejsca, który jednocześnie awansował do etapu ogólnopolskiego. Pracowali oni pod opieką merytoryczną ks. Mateusza Trochima.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w ogólnopolskiej rywalizacji w Niepokalanowie!

Tekst: Luiza Stefanowska II A, zdjęcia dzięki uprzejmości Archidiecezji Białostockiej