Szymon Gniedziejko i Patryk Sylwestruk finalistami Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Liturgicznej w Krakowie

W sobotę 13 kwietnia 2024 r. dwaj uczniowie naszej szkoły: Szymon Gniedziejko i Patryk Sylwestruk wzięli udział w finale IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Liturgicznej w Krakowie. Po zaciętej rywalizacji w gronie blisko 200 uczestników uzyskali oni tytuł finalistów. Dzięki życzliwości organizatorów konkursu nasi uczniowie mogli także doświadczyć niebotycznego piękna krakowskiej starówki, zapoznać się z niezwykłą historią naszej dawnej stolicy, a także uczestniczyć w konferencji naukowej poświęconej liturgii i zaangażowaniu w nią każdego z jej uczestników. Naszym uczniom gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów! Tekst: ks. Mateusz Trochim,

Zdjęcia: Mateusz Trochim, Patryk Sylwestruk kl. I A