Konkurs Logistyczny TSL Master

Dnia 27 marca 2024 roku sześcioro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w I edycji Międzyszkolnego Powiatowego Konkursu Logistycznego TSL Master, zorganizowanego przez Zespół Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej w Sokółce.

Ideą Konkursu jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowania logistyką oraz pogłębianie wiedzy i umiejętności z obszaru logistyki i transportu, a także kontynuowanie kształcenia na kierunkach z obszaru branży TSL.

????Dwie nasze uczennice, Agata Szczesiul oraz Natalia Orpik z klasy IIIA, zdobyły trzecie miejsce w kategorii szkoła ponadpodstawowa. Pracowały pod opieką merytoryczną prof. Anety Fiećko – Luty. Serdecznie wszytskim gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Tekst: Ewelina Jurgielewicz 

Zdjęcia: Aneta Fiećko – Luty, Janusz Bielawski