2 miejsce naszych kadetów w IX Wojewódzkim Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych!

16 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu odbył się IX Wojewódzki Przegląd Musztry Klas Mundurowych oraz Wojewódzki Przegląd Musztry Klas Wojskowych Województwa Podlaskiego. Naszą szkołę reprezentowali kadeci z klasy 3 C i 2c, którzy zajęli 2 miejsce, zarówno w jednym, jak i drugim prestiżowym przeglądzie. Drużyna zaprezentowała się w następującym składzie: Sebastian Sobolewski – dowódca, Jakub Hajkowski, Szymon Borko, Patryk Żemajduk, Wiktoria Jurguć, Emilia Malewicz, Maria Pawełko, Dominika Sutuła, Patryk Koźbiel, Kamil Warsewicz, Kacper Zinówko, Dawid Garbecki. Kadeci mieli do wykonania trzy zadania: musztrę wojskową, program indywidualny (musztra paradna), piosenkę marszową. . Organizatorem przeglądu było Kuratorium Oświaty w Białymstoku, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu oraz Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy w Białymstoku. Naszym kadetom serdecznie gratulujemy! Tekst: Emilia Malewicz kl. III C, zdjęcia: Tomasz Leszkowicz