Obchody 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Dąbrowie Białostockiej

3 maja 2022 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnych uroczystościach upamiętniających wydarzenia sprzed 231 lat. Poczet sztandarowy i uczniowie klas mundurowych uczestniczyli we mszy św. w intencji Ojczyzny. Potem delegacja reprezentowana przez dyrektora szkoły Jarosława Budnika i przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego złożyła kwiaty pod obeliskiem Generała Nikodema Sulika. 

Składamy serdeczne podziękowania chorążym pocztu sztandarowego: Stanisławowi Stroczkowskiemu oraz Łukaszowi Antonikowi a także asyście Amelii Łazuk, Beacie Pigiel, Magdalenie Raszczuk i Paulinie Łapicz a także uczniom klas mundurowych za godne reprezentowanie szkoły, poświęcony czas i zaangażowanie. 

Tekst i zdjęcia: Edyta Budnik