Finał Licealiady Województwa Podlaskiego w Piłce Ręcznej Chłopców z naszym udziałem

26.04.2022r. w Zespole Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku odbył się finał Licealiady Województwa Podlaskiego w Piłce Ręcznej Chłopców. Mimo bardzo dobrej gry i wygrania 2 meczy, nie udało  się naszym szczypiornistom zdobyć I miejsca. W finale zagrały 4 najlepsze drużyny i zajęły następujące miejsca: 

I miejsce- Zespół Szkół Elektrycznych z Białegostoku,

II miejsce- Zespół Szkół Zawodowych z Wysokiego Mazowieckiego,

III miejsce- Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych Białystok,  

 IV miejsce- ZS Dąbrowa Białostocka.

 Zostały rozegrane 4 mecze i ich wyniki  kształtują się następująco: 

mecz nr 1. ZSZ Wysokie Mazowieckie – ZS Dąbrowa Białostocka 22:25,

 mecz nr 2. ZSE Białystok – ZSBG Białystok 11:23,

 mecz nr 3. ZSZ Wysokie Mazowieckie – ZSE Białystok 19:21,

 mecz nr 4. ZSBG Białystok – ZS Dąbrowa Białostocka 20:20 po rzutach karnych 0:2.

 Naszą drużynę reprezentowali: Łukasz Antonik, Paweł Antonik, Paweł Majewski, Paweł Bałdowski, Szymon Konstańczuk, Adam Szczęsnowicz, Roman Klimaszewski, Patryk Łabieniec, Hubert Doroszko, Dawid Zawadzki, Szymon Sutuła, Kamil Warsewicz i Kacper Zinówko. Trenerem był Mirosław Tokajuk, a opiekunem Tomasz Leszkowicz.

 Organizatorem całego turnieju jest Podlaski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.

Tekst: Paweł Antonik, zdjęcia: Tomasz Leszkowicz