Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

1 września 2020 roku w Zespole Szkół im. gen. Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej odbyła się inauguracja roku szkolnego 2020/21. Została ona poprzedzona mszą świętą w parafialnej świątyni. Naukę w naszej szkole rozpoczęło 88 uczniów liceum ogólnokształcącego i 12 szkoły branżowej I stopnia. Inauguracja dla uczniów klas pierwszych odbyła się na hali sportowej, zaś pozostałe klasy spotkały się z wychowawcami w szkolnych pracowniach. W trakcie życzeń skierowanych do młodzieży od dyrektora szkoły oraz Wicestarosty Powiatu Sokólskiego Jerzego Białomyzego szczególnie wybrzmiewały słowa na temat bezpieczeństwa i zdrowia. Był to pierwszy lecz wyjątkowy, dzień nowego roku szkolnego , za którym już od blisko pół roku tęsknili i uczniowie, i nauczyciele.