Spotkanie z Tomaszem Lewko – dziennikarzem i operatorem kamery Telewizji Sokółka

 

  1. 09 2020 w ramach zajęć z dziennikarstwa uczniowie klasy III A (prawniczo – medialnej) spotkali się z Tomaszem Lewko – dziennikarzem Telewizji Sokółka, ale także operatorem kamery, montażystą. Nasz gość opowiadał młodzieży o blaskach i cieniach swojej codziennej pracy w lokalnej telewizji. Zwracał uwagę na istotne cechy wykonywanego zawodu, takie jak: dyspozycyjność, zaangażowanie, otwartość w nawiązywaniu kontaktów, kreatywność, ale także chęć szkolenia się i udoskonalania swoich umiejętności.

To wyjątkowe spotkanie, możliwość wysłuchania ciekawych rad i wskazówek życiowych oraz różne reporterskie przygody a przede wszystkim empatia Naszego Gościa pozostaną w naszej wdzięcznej pamięci.

 

Tekst i zdjęcia: Edyta Budnik