Paczka dla Seniora

W dn. od 10 do 17 grudnia 2019 społeczność szkolna Zespołu Szkół im. gen. N. Sulika aktywnie włączyła się w  zbiórkę darów rzeczowych i przygotowania paczek dla Seniorów w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Celem akcji ”Paczka dla Seniora 2019” zainicjowanej przez Komitet Społeczny we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dąbrowie Białostockiej, było przygotowanie paczek świątecznych dla potrzebujących seniorów. To już czwarta edycja tej akcji!

W naszej szkole koordynowaniem przedsięwzięcia zajął się Samorząd Szkolny a w szczególności Adam Kłoczko. Dziękujemy wszystkim wychowawcom poszczególnych klas, którzy zaangażowali się w akcję pomocy seniorom a niezwykle ciepłe podziękowania kierujemy w stronę następujących osób, zaangażowanych w pomoc przy pakowaniu paczek: Walerii Łukaszewicz , Aliny Obuchowicz , Oliwii Ryszkiewicz , Agnieszki Chodziutko, Huberta Dziemiacha , Daniela Pużuka, Adama Kłoczki.

Tekst i zdjęcia: Edyta Budnik, Agnieszka Dzienisik