Trzeci dzień XII Młodzieżowej Fiesty Dąbrowskiej

Dnia 21. 06. 2018r. odbył się trzeci i ostatni dzień XII Młodzieżowej Fiesty Dąbrowskiej. Tego dnia uczniowie zmierzyli się ze sobą w dwóch konkurencjach. Pierwsza z nich – „U Modesta” polegała na przygotowaniu przekąski na mecz. W tym zadaniu zwyciężyła klasa I A i II B, drugie miejsce zajęła I B, a trzecie – II A. Następnie klasy zmierzyły się w „Mundialowym brzmieniu”. Na hali sportowej uczniowie prezentowali ułożone wcześniej przyśpiewki na MŚ 2018. W tej konkurencji największą kreatywnością wykazała się klasa II B, drugie miejsce zajęła II A, a trzecie – równorzędnie I A i I B.
Następnie odbył się mecz piłki nożnej „Uczniowie vs. Nauczyciele i Przyjaciele”. Po wyrównanej walce i remisie 6:6,
uczniowie zwyciężyli rzutami karnymi z wynikiem 4:3.
Na zakończenie XII Młodzieżowej Fiesty Dąbrowskiej obejrzeliśmy film „Sherlock i upiorna panna młoda”.