Zdolni, utalentowani, pracowici, czyli uroczystość rozdania stypendiów Starosty Sokólskiego na II semestr r. szk. 2017/2018

Dn. 27.04.2018 w naszej szkole miała miejsce uroczystość wręczenia stypendiów Starosty Sokólskiego w ramach szóstej edycji “Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Sokólski”.  Prócz Starosty  Sokólskiego Piotra Rećki gościliśmy  także wicestarostę Jerzego Białomyzego, członka Zarządu Powiatu Sokólskiego – Alicję Rysiejko i Dyrektor Wydz. Spraw Społecznych – Annę Aniśkiewicz. Spośród 140 stypendiów przyznanych w całym powiecie najzdolniejszym uczniom, naszej szkole przypadło – 41 (16 naukowych, 25 sportowo – artystycznych). Stypendystom serdecznie gratulujemy i motywujemy do dalszej wytrwałej, systematycznej pracy, bo warto!

STYPENDIA NAUKOWE:

 1. Justyna Kłoczko
 2. Sylwia Czarnecka
 3. Karolina Grygorczyk
 4. Michał Topolewski
 5. Patrycja Jasińska
 6. Weronika Klemienia
 7. Agnieszka Budnik
 8. Adam Budziński
 9. Mateusz Łantowski
 10. Weronika Stankiewicz
 11. Karolina Zujko
 12. Dominika Chodziutko
 13. Patryk Sak
 14. Julia Krahel
 15. Mateusz Czarkowski
 16. Natalia Dziemiach

STYPENDIA SPORTOWO-ARTYSTYCZNE

 1. Anzhelika Sinkevich
 2. Patrycja Oliwia Lipska
 3. Maciej Budnik
 4. Marek Kamliński
 5. Miłosz Zawadzki
 6. Adam Lewkowicz
 7. Sebastian Pers
 8. Michalina Silwonik
 9. Sebastian Makar
 10. Samanta Świetlicka
 11. Paweł Jackiewicz
 12. Hubert Mackało
 13. Karolina Chomiczewska
 14. Joanna Haponik
 15. Krystian Rudzik
 16. Marcin Citko
 17. Michał Kuźma
 18. Agnieszka Kułak
 19. Julian Malinowski
 20. Karolina Jadeszko
 21. Zuzanna Jurgilewicz
 22. Jakub Kuźma
 23. Paweł Masłowski
 24. Weronika Sołtys
 25. Magdalena Milewska