„Kilometry dobra” w naszej szkole…

Uwaga to już jutro! Na godzinie wychowawczej chcielibyśmy zrealizować najważniejszy element  ogólnopolskiej kampanii ,,Kilometry Dobra”, organizowanej  przez Caritas Archidiecezji Białostockiej. Jest to akcja charytatywna, która ma na celu zebranie funduszy na wyposażenie Katolickiego Ośrodka Wychowania i Terapii Uzależnień ,,Metanoia”.
Właśnie w najbliższy czwartek (12.04.2018  o godz.12.45)  odbędzie się zbiórka złotówek.   Z nich utworzony będzie łańcuch w dniu 3 czerwca 2018 r. w Białymstoku. Liczymy na Wasze serce i wrażliwość.Planujemy w ten sposób wspólnie z innymi organizacjami biorącymi udział w tej akcji, pobić Rekord Guinnessa należący obecnie do austriackiej organizacji, która ułożyła ciąg o długości 75,24 km składający się z miliona jednocentówek euro. Serdecznie zapraszamy do pomocy! Szkolnym koordynatorem tej akcji jest Samanta Świetlicka.