Dzień Otwarty Zespołu Szkół im. Generała Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej – zapraszamy

Dyrektor, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej zapraszają uczniów III klasy gimnazjum i ich rodziców na Dzień Otwarty naszej szkoły który odbędzie się 10 kwietnia 2018 roku. W ramach wydarzenia odbędzie się pokaz działalności klasy sportowej w specjalizacji piłka ręczna i sportowo-mundurowej w formie musztry i pokazu samoobrony. Uczniowie i ich rodzice będą mogli zwiedzić szkołę oraz internat a także zapoznać się ze stoiskami przygotowanymi przez nauczycieli i uczniów a także partnerów szkoły. Przypominamy, iż w najbliższym roku szkolnym gimnazjaliści dokonają wyboru pomiędzy trzema klasami liceum ogólnokształcącego (klasy : prawniczo-medialna, politechniczno-medyczna i sportowo-mundurowa) oraz Branżową Szkołą I Stopnia kształcącą w wielu zawodach (kucharz, mechanik pojazdów samochodowych, lakiernik, piekarz, rolnik, stolarz, fryzjer i wiele innych). Zapraszamy już od godziny 9.00.